Nemovitosti z Exekucí

Zvolte si typ nemovitosti

NEMOVITOSTI Z EXEKUCÍ

Jedná se o inzerci NEMOVITOSTÍ z EXEKUČNÍCH dražeb, které pořádá exekuční úřad, náš portál nabízí služby pro naše klienty, kdy je jim nápomocen právě při účasti na těchto exekučních dražbách. Je nám jasné, že nákup nemovitosti z exekuční dražby je pro 99,7% potencionálních kupujících „VELKOU NEZNÁMOU“, nebojte se, samotný proces dražby není složitý a svým způsobem se jedná o výhodnější „nákup“ nemovitosti než u klasického prodeje.
Ptáte se PROČ, je nákup z dražby výhodnější? ANO, byť se to na první pohled nezdá, ale výhod je několik, hlavní výhodou je skutečnost, že dražbou nemovitosti zanikají všechna předchozí rizika, tudíž nový majitel nemovitosti nebude nikdy v budoucnu řešit žádné problémy ohledně svého vlastnictví, tak jak to může být při klasickém prodeji, dále nemovitost nový majitel získává z dražby úplně „čistou“ bez všech předešlých „problémů a dluhů“ a další výhody, např. daň z nabytí nemovitých věcí (dříve daň z převodu) se hradí z ceny dosažené vydražením, nikoli z odhadní ceny atd.

Naše služby:

  1. zastoupení na dražbě na základě plné moci, resp. zajištění možnosti „nákupu“ nemovitosti,
  2. nákup nemovitosti z dražby na míru,
  3. financování dražební jistoty,
  4. spolufinancování nákupu dražené nemovitosti do 50% kupní ceny, dle podmínek ČNB,
  5. služba možnosti obstarání výhodné koupě nemovitosti a to formou zajištění informací o dražbě a poskytnutí znaleckého odhadu a dražební vyhlášky.

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů