Nemovitosti

Celkem 5 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Gabriela Ludvíková
Gabriela Ludvíková
telefon: +420227272772
aukce@s-drazby.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Prodej trvalého travního porostu o výměře 941m2, k.ú. Horní Halže, obec Měděnec, okres Chomutov.

Cena:
90.000 ,-
Popis nemovitosti:

Prodej trvalého travního porostu o výměře 941m2, k.ú. Horní Halže, obec Měděnec, okres Chomutov.

Jedná se o pozemek p.č. 561.
Jedná se o mírně svažitý pozemek na okraji lesa s přístupem ze silnice ve vzdálenosti cca 180 m od obce Mýtinka. Pozemek je vedený jako TTP avšak na pozemku je již několik vzrostlých smrků a nálety dřevin. Přes krajní část pozemku teče potůček, který pramení o pár metrů výš na sousedním pozemku. Silnice kolem pozemku je spíše účelová a vede z obce Mýtinka do obce Rájov- z důvodu nevyužití se v zimě neudržuje. Z Mýtinky již vedou běžecké trasy směr Krušnohorská magistrála. Horní Halže je cca 500m vzdušnou čarou.

Objekt se prodává formou dobrovolné elektronické aukce, kterou zvládnete hravě od svého počítače. Registrace do dobrovolné aukce je zdarma. Pro účast a podávání Vašich nabídek, je potřeba registrace a složení aukční jistoty dle pokynů po registraci. Účast v aukci je velmi jednoduchá. Pro klienty, kteří by měli zájem o pomoc při své první aukci, máme připravenou emailovou podporu, případně kompletní zastoupení při průběhu aukce. Vyvolávací cena v aukci je velmi výhodná a může se stát, že se Vám podaří nakoupit již za vyvolávací cenu, případně za cenu nižší, než vyhlašovatel aukce za nemovitost očekává, nebo původně očekával.

Aukční jistota je vratná všem v plné výši, kromě vítěze aukce. Vítězi aukce se aukční jistota zúčtuje jako odměna dle Aukční vyhlášky – pravidel aukce.

Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav nemovitosti, pozemku, porostu, aktuální možnosti způsobu výstavby u příslušného úřadu apod. zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce. Účast v této dobrovolné aukci není zpoplatněna.

Pro nákup této nemovitosti lze použít bankovní financování. V případě potřeby zajištění financování, Vám můžeme pomoci najít řešení.

Internetová aukce se uskuteční dne 12.06.2024 od 14:00.

Bližší informace v odkazu:
s-drazby.cz/draz­ba/2798/prodej-trvaleho-travniho-porostu-o-vymere-941m2-ku-horni-halze-obec-medenec-okres-chomutov-3243.html

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
6618
Typ pozemku:
Louka
Operace:
Prodej
Adresa:
Měděnec
Plocha pozemku:
941 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce