Nemovitosti

Celkem 5 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Gabriela Ludvíková
Gabriela Ludvíková
telefon: +420227272772
aukce@s-drazby.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Prodej stavebního pozemku o výměře 4130m2, k.ú. Dětmarovice, obec Dětmarovice, okres Karviná.

Cena:
200.000 ,-
Popis nemovitosti:

Prodej stavebního pozemku o výměře 4130m2, k.ú. Dětmarovice, obec Dětmarovice, okres Karviná.

Jedná se o pozemek p.č. 3067/4, veden jako orná půda. Na hranici pozemku veškeré sítě. Část pozemku je zastavitelná, více informací v územním plánu města. Pozemek je určený z části k výstavbě Technické infrastruktury.

Objekt se prodává formou dobrovolné elektronické aukce, kterou zvládnete hravě od svého počítače. Registrace do dobrovolné aukce je zdarma. Pro účast a podávání Vašich nabídek, je potřeba registrace a složení aukční jistoty dle pokynů po registraci. Účast v aukci je velmi jednoduchá. Pro klienty, kteří by měli zájem o pomoc při své první aukci, máme připravenou emailovou podporu, případně kompletní zastoupení při průběhu aukce. Vyvolávací cena v aukci je velmi výhodná a může se stát, že se Vám podaří nakoupit již za vyvolávací cenu, případně za cenu nižší, než vyhlašovatel aukce za nemovitost očekává, nebo původně očekával.

Aukční jistota je vratná všem v plné výši, kromě vítěze aukce. Vítězi aukce se aukční jistota zúčtuje jako odměna dle Aukční vyhlášky – pravidel aukce.

Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav nemovitosti, pozemku, porostu, aktuální možnosti způsobu výstavby u příslušného úřadu apod. zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce. Účast v této dobrovolné aukci není zpoplatněna.

Pro nákup této nemovitosti lze použít bankovní financování. V případě potřeby zajištění financování, Vám můžeme pomoci najít řešení.

Internetová aukce se uskuteční dne 24.07.2024 od 11:00.

Bližší informace v odkazu:
s-drazby.cz/draz­ba/2857/prodej-stavebniho-pozemku-o-vymere-4130m2-ku-detmarovice-obec-detmarovice-okres-karvina-3303.html

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
6677
Typ pozemku:
Bydlení
Operace:
Prodej
Adresa:
Dětmarovice
Plocha pozemku:
4130 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce