Nemovitosti

Celkem 2 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Centrum insolvencí
telefon: +420227272774
insolvence@s-drazby.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Pozemky se zemědělskou stavbou, Kly, podíl 1/8

Cena:
537.000 ,-
Popis nemovitosti:

Pozemky se zemědělskou stavbou, Kly, podíl 1/8
Na pozemku se nachází zemědělská stavba bez č.p./č.e. Pozemky o výměře 15.938m2, vedeny jako orná půda, zahrada, zastavěná plocha a nádvoří.
Jedná se o soubor nesousedících zemědělských a stavebních pozemků nepravidelných tvarů. Na východní straně travnatého pozemku se nacházejí keřové porosty. Zemědělský pozemek je na severní a východní straně ohraničený zpevněnou komunikací a nachází se v lánu. Stavební pozemky jsou na severní a západní straně ohraničené plotem sousedního vlastníka. Na travnatém pozemku se nacházejí dvě zbourané stavby a porosty. Na pozemku se nachází zděná zemědělská stavba, která není zapsaná v katastru nemovitostí.
Zemědělská stavba bez čp./če. nacházející se na pozemku je zbouraná; zůstalo pouze obvodové zdivo.
Přípojky IS jsou v dosahu do 50 metrů.
,Při „prodeji“ nemovitosti z insolvenčního řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně.
Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku. Tato inzerce nemusí vždy znamenat to, že předmětná nemovitost se musí aktuálně zpeněžit, nebo že je aktuálně určena ke zpeněžení. Prezentace byla vytvořena se záměrem umožnit potencionálním zájemcům předložit jejich nabídku kupní ceny přímo Insolvenčnímu správci. Služby spojené s poskytnutím dalších informací ke konkrétním detailům insolvenčního řízení jsou zpoplatněny dle ceníku služeb společnosti, který je k dispozici před registrací k požadované službě. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na e-mail insolvence@s-drazby.cz. Uváděné informace se mohou lišit od aktuálního stavu samotného insolvenčního řízení vzhledem k informacím, které nebyly doposud v insolvenčním rejstříku zveřejněny
V případě potřeby zajištění financování, Vám můžeme pomoci najít řešení.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
159INSxxxx
Typ pozemku:
Pole
Operace:
Podíl
Adresa:
Kly
Plocha pozemku:
15938 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce