Nemovitosti

Celkem 3 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
linka S-drazby.cz
telefon: +420227272771
info@s-drazby.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Pozemek 481 m2, podíl 1/2, k.ú. Příbram

Cena:
80.000 ,- Tržní odhad 1/2 podílu :120.000 Kč
Popis nemovitosti:

Oceňované pozemky se nacházejí v chatové osadě ležící severozápadně od okraje obce Mokrovraty. Jedná se o sousedící pozemky pravidelných tvarů. V katastru nemovitostí jsou pozemky vedené jako zastavěná plocha a nádvoří a zahrada o výměře 481 m2. Pozemky jsou ohraničené drátěným oplocením s ocelovými sloupky. Na pozemku se nachází zahradní chata, která NENÍ předmětem ocenění. Na travnatém pozemku se nacházejí porosty a studna. V době oceňování byly pozemky udržované a využívané. K pozemkům vede nezpevněná cesta nacházející se na pozemku, který je ve vlastnictví obce Mokrovraty.
Přípojky inženýrských sítí nebyly zjištěny. Přípojky nebylo možné ověřit. V územním plánu jsou pozemky vedené jako plocha rekreace – plocha staveb pro rodinnou
rekreaci. Součástí oceňované nemovité věci jsou porosty a studna. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové ceně obvyklé. Příslušenstvím oceňované nemovité věci je oplocení. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové ceně obvyklé. Věcná břemena nebyla zjištěna.Podrob­nější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Při „prodeji“ nemovitosti z uvedeného řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení. Služby spojené s poskytnutím dalších informací ke konkrétním detailům exekučního řízení jsou zpoplatněny dle ceníku služeb společnosti, který je k dispozici před registrací k požadované službě. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na e-mail: info@s-drazby.cz. V tomto případě je již stanoven termín „prodeje – zpeněžení“ nemovitosti. V případě potřeby zajištění financování, Vám můžeme pomoci najít řešení.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
2799Sccc
Typ pozemku:
Zahrada
Operace:
Prodej
Adresa:
Mokrovraty
Plocha pozemku:
481 m2
Umístění objektu:
Okraj obce