Nemovitosti

Celkem 3 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
linka S-drazby.cz
telefon: +420227272771
info@s-drazby.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Chata, Radějov u Strážnice

Cena:
796.445 ,- Tržní odhad:1.592.890 Kč
Popis nemovitosti:

Pozemek je situován v severovýchodní části katastrálního území Radějov u Strážnice, v lokalitě Žadovce, v chatové oblasti v blízkosti fotbalového hřiště. Dle platného územního plánu obce Radějov, se pozemek nachází v zastavěném území obce, v ploše rodinné rekreace označené „RI“. Na pozemku se nachází žumpa, chodník, přístřešek nad venkovním posezením a dvě menší stavby z dřevěných kuláčů opatřené vstupními dveřmi, navazující na severozápadní straně na objekt chaty, jejichž účel se znalci nepodařilo zjistit. K hranici pozemku je umožněn přístup a příjezd po nezpevněné ploše. Dále je na pozemku stavba jiného vlastníka (podzemní vedení NN), která slouží jako přípojka elektřiny pro oceňovanou chatu. Stavba je samostatná, dle schválené projektové dokumentace, jednopodlažní se sedlovou střechou,
částečně podsklepená. Dispozice dle projektové dokumentace pro stavební povolení Do I. nadzemního podlaží, se vstupuje po venkovních betonových schodech hlavními vstupními dveřmi. Za vstupními dveřmi je zádveří, ze kterého vedou, po levé straně, dveře do obytné místnosti, kterou se prochází do ložnice a z ložnice do místnosti s umyvadlem. V čele zádveří je vstup do kuchyně. Vstup do I. podzemního podlaží je zvenčí po venkovních betonových schodech.
Oproti projektové dokumentaci byla vybudována u vstupu do chaty obestavěná veranda
a na severovýchodní straně chaty byl vybudován vstup na půdu po dřevěných schodech s malou verandou před vstupem do půdního prostoru. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Při „prodeji“ nemovitosti z uvedeného řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení. Informace pro spotřebitele v souladu s cenovými předpisy o ceně poskytované služby pro nemovitosti z exekuční dražby – registrační poplatek je ve výši 5 000, Kč v případě služby poskytování informací k nemovitostem v exekučních dražbách. Služby spojené s poskytnutím dalších informací ke konkrétním detailům exekučního řízení jsou zpoplatněny dle ceníku služeb společnosti, který je k dispozici před registrací k požadované službě. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na e-mail: info@s-drazby.cz. V tomto případě je již stanoven termín „prodeje – zpeněžení“ nemovitosti. V případě potřeby zajištění financování, Vám můžeme pomoci najít řešení.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2392Sxcc
Typ domu:
Chata
Operace:
Prodej
Adresa:
Radějov
Plocha pozemku:
833 m2
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Polosamota
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb