Nemovitosti

Celkem 3 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
linka S-drazby.cz
telefon: +420227272771
info@s-drazby.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Chata, podíl 1/2, Špičák

Cena:
3.230.000 ,- Tržní odhad 1/2 podílu :4.845.000 Kč
Popis nemovitosti:

Oceňovaná stavba je samostatně stojící, se dvěma nadzemními podlažími a půdou pod sedlovou střechou. Základy objektu jsou betonové. Nosné konstrukce jsou zděné z cihel. Střecha je sedlová. Klempířské konstrukce chybí. Fasádní omítky jsou vápenné. Okna jsou instalována dřevěná dvojitá.
Stavba se nachází v technickém stavu vyžadujícím další náklady na opravy a údržbu. Objekt je zřejmě delší dobu neužíván.
Zastavěná plocha činí cca 200 m2. Užitnou plochu znalec odhaduje na cca 300 m2. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Při „prodeji“ nemovitosti z uvedeného řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení. Informace pro spotřebitele v souladu s cenovými předpisy o ceně poskytované služby pro nemovitosti z exekuční dražby – registrační poplatek je ve výši 5 000, Kč v případě služby poskytování informací k nemovitostem v exekučních dražbách. Služby spojené s poskytnutím dalších informací ke konkrétním detailům exekučního řízení jsou zpoplatněny dle ceníku služeb společnosti, který je k dispozici před registrací k požadované službě. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na e-mail: info@s-drazby.cz. V tomto případě je již stanoven termín „prodeje – zpeněžení“ nemovitosti. V případě potřeby zajištění financování, Vám můžeme pomoci najít řešení.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2430Sxxcc
Typ domu:
Chata
Operace:
Prodej
Adresa:
Železná Ruda
Plocha pozemku:
15757 m2
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Polosamota
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb