Nemovitosti

Celkem 2 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Centrum insolvencí
telefon: +420227272774
insolvence@s-drazby.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Byt 2+1, Cheb, podíl 1/2

Cena:
550.000 ,-
Popis nemovitosti:

Byt 2+1, Cheb, podíl 1/2
Dvoustranně do ulice a mezibloku orientovaný atypický byt 2+1, se nachází ve zvýšeném přízemí. Sklep nezjištěn. Ze společné chodby se vchází do malé předsíně. Odtud je přístupná kuchyně, koupelna, WC. Kuchyně je průchozí do obývacího pokoje a odtud do druhého pokoje. Nášlapné vrstvy podlah obytných místností jsou s textilní krytinou převážně na betonu, v předsíni PVC, na WC stěrka, v koupelně teraco. Keramické obklady jsou v koupelně, v kuchyni v rohu za kamny a sporákem. Stěny jsou opatřeny omítkou a malbou. Dveře jsou původní dřevěné do truhlářských zárubní, okna původní špaletová. Vybavení koupelny je vanou, WC WC kombi. V kuchyni se nachází nefunkční sporák. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva v kuchyni. Větrání v koupelně je mřížkou do světlíku, na WC prostupem v podhledu do fasády. Ohřev vody je el.bojlerem umístěným v koupelně. Funkčnost nezjištěna. Bytová jednotka je vybydlená, v havarijním stavu. Omítky jsou začernalé a opadávají, malby jsou oprýskané. Podlahy jsou poškozené, propadlé. Nátěry dřevěných konstrukcí oprýskávají. Sporák je nefunkční, vytápění pouze v kuchyni. Elektroinstalace je původní, ale funkční, plyn odpojený. V celém bytě je skládka odložených věcí.
,Při „prodeji“ nemovitosti z insolvenčního řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně.
Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku. Tato inzerce nemusí vždy znamenat to, že předmětná nemovitost se musí aktuálně zpeněžit, nebo že je aktuálně určena ke zpeněžení. Prezentace byla vytvořena se záměrem umožnit potencionálním zájemcům předložit jejich nabídku kupní ceny přímo Insolvenčnímu správci. Služby spojené s poskytnutím dalších informací ke konkrétním detailům insolvenčního řízení jsou zpoplatněny dle ceníku služeb společnosti, který je k dispozici před registrací k požadované službě. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na e-mail insolvence@s-drazby.cz. Informace pro spotřebitele v souladu s cenovými předpisy o ceně poskytované služby pro insolvenční nemovitostí – registrační poplatek je ve výši 6 000,– Kč v případě služby poskytování informací k nemovitostem v insolvenčních řízeních. Uváděné informace se mohou lišit od aktuálního stavu samotného insolvenčního řízení vzhledem k informacím, které nebyly doposud v insolvenčním rejstříku zveřejněny. V případě potřeby zajištění financování, Vám můžeme pomoci najít řešení

Typ nemovitosti:
Byt
Číslo nemovitosti:
107713INS
Typ bytu:
2+1
Operace:
Podíl
Vlastnictví:
Osobní
Adresa:
Cheb
Podlaží:
Zvýšené přízemí
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb