Nemovitosti

Celkem 5 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: oddělení aukcí
oddělení aukcí
telefon: +420 773 756 886
aukce@s-drazby.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Prodej RD o dispozici 5+kk a zahradou o výměře 487m2, k.ú. Doubravice u Dvora Králové, okres Trutnov

Cena:
950.000 Kč
Popis nemovitosti:

Prodej rodinného domu, o dispozici 5+kk, se zahradou o výměře 487m2. RD má dvě patra a sklep. V přízemí se nachází 2 velké pokoje, kuchyňský kout a velká chodba. V 1. patře se nachází 1 pokoj, 2 podkrovní pokoje, půda. Topení pomocí el. přímotopů, v kuchyni se nachází kamna na TP, obecní vodovod, el. 220/350 V, plyn, užitková voda zdarma, WC, koupelna a dřevník v přístavku na dvoře, 2 vchody, zahrada s dřevěným altánem a ovocnými stromy.

Věcné břemeno přechodu a přejezdu pro sousední polovinu RD (původně bylo myšleno např. pro přívoz uhlí, což se přes 30 let neuskutečnilo, v současnosti je soused druhou polovinu RD připraven také prodat.

Nemovitost se nachází v kat. území Doubravice u Dvora Králové, obec Doubravice, okres Trutnov.

Objekt se prodává formou elektronické aukce, kterou zvládnete hravě od svého počítače. Pro klienty, kteří by měli zájem o pomoc při své první aukci, máme připravenou telefonickou a e-mailovou podporu, případně kompletní zastoupení při průběhu aukce.

Aukční jistota je vratná všem v plné výši do 7 pracovních dnů od ukončení aukce, kromě vítěze aukce. Vítězi aukce se aukční jistota zúčtuje jako odměna dle Aukční vyhlášky – pravidel aukce.

Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav pozemku, porostu, aktuální možnosti způsobu výstavby u příslušného úřadu zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce

Hromadná prohlídka bytu se uskuteční dne 28.05.2020 od 15:00. Na prohlídku Vám doporučujeme se objednat, pokud se neobjedná žádný zájemce, prohlídka se konat nebude.

Internetová aukce se uskuteční dne 04.06.2020 od 14:00 na stránkách s-drazby.cz

Bližší informace v odkazu:
s-drazby.cz/draz­ba/1345/prodej-rd-o-dispozici-5kk-a-zahradou-o-vymere-487m2-ku-doubravice-u-dvora-kralove-okres-trutnov-1792.html

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
5201
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Doubravice
Plocha pozemku:
487 m2
Plocha zastavěná:
150 m2
Stav objektu:
dobrý
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
centrum obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 148/2007 Sb.